Electrolux ve Biz

Tüm dünyada yılda 40 milyon ürün satan Electrolux ile bundan 4 yıl önce başlayan işbirliğimizde, ilk yıl sadece kreatif çözümler ile hizmet verilirken, bugün 360 hizmet yaklaşımımızla geniş bir skalaya yayılarak devam etmekteyiz. Markanın iletişimde kullandığı tüm mecralarda, kendilerine sunduğumuz konvansiyonel hizmet anlayışı ile bugün rakipleri arasında farklılaşarak, prestijli duruşunu sağlamlaştırmaktadır.

Çizgi üstünde iletişime başladık.

Çizgi üstü markanın prestij vurgusunu ön plana çıkararak genel kitleye seslendik.

Sosyal Medya

Facebook ve Instagram
mikro kampanyalar

Sosyal Medyada Yarışma Başlasın

Ramazan sesleri: Facebook üzerinden düzenlediğimiz Ramazan temalı sosyal medya kampanyamızda, Ramazan’a ve kültürümüze dair değerlerimizi ön plana çıkararak, keyifli bir oyuna imza attık. Binlerce katılımcının dahil olduğu ve onlarca hediyenin dağıtıldığı yarışmada keyifli bir anı olarak hatıralarda kaldık.

Electrolux ile: Yılbaşında insanların sevdiklerine hoş bir sürpriz yaparak mutlu edecekleri ve bir Electrolux ürününe sahip olabilecekleri renkli bir sosyal medya kampanyası ile binlere ulaşarak gönüllere taht kurduk.

Sosyal
Medya Ürünlerimiz

BAŞARILARLA ELECTROLUX

Sosyal medyada Avrupa’da en çok etkileşim alan

2.

ÜLKE

Beğenilen Sosyal Medya içerikleriklerimiz
Electrolux Global Pazarlama Ekibi tarafından

TÜM DÜNYADA

kullanıldı

3 MİLYON

927.824

TAKİPÇİ

TANIŞALIM

Creaturk dünyasını daha yakından tanımak için lütfen diger işlerimize de bakın. Eğer aklınıza takılan bir soru olursa bize mail atmaktan ya da aramaktan çekinmeyin.

+90 (216) 537 71 76
[email protected]