Enerji Dolu Bir WEB SİTESİ

Eos Enerji, güneşin enerjisini insanlığın hizmetlerine sunarken, Creaturk olarak bizler de güneşin doğuşu ve batışını simgeleyen hareketler ile marka için dinamik bir sitenin temellerini attık. Ana sayfada yer alan hareketli bannerlar ile kullanıcı dostu ve kolay erişimin sağlandığı bir ara yüz oluşturulurken, özgün tasarım ve sayfa yerleşimi ile markanın kimliği ön plana çıkarıldı.

Çoklu Platform + Tarayıcı Desteği

Web + Tablet + Mobile

Web Sitesi; webden, tabletten ve mobilden farklı ekran boyutlarında kullanıcı dostu bir ara yüz tasarımı ile Responsive şeklinde tasarlandı.

İşlevsellik

İndirimli elektrik, elektrik üretimi ve toptan elektrik ticareti gibi konular, kullanıcının kolay ulaşmak isteyeceği menüler haline getirilerek ana sayfa içerisinde yer verildi.

EOS BTL Çalışmalar

Eos Enerji’nin (Broşür, Katalog…) ve baskı malzemelerinin tüm tasarımı ve üretim süreci yine Creaturk tasarım ekibi tarafından hazırlanarak, Eos Enerji’ye sunduğumuz hizmeti çeşitlendirdik.

Sosyal Medya

Eos Enerji’nin tüm sosyal medya hesaplarının yönetimini ve dijital pazarlamasını Creaturk analitik ve kreatif ekibi tarafından üstlenerek, Eos Enerji’ye sunduğumuz hizmet alanını genişlettik.

TANIŞALIM

Creaturk dünyasını daha yakından tanımak için lütfen diger işlerimize de bakın. Eğer aklınıza takılan bir soru olursa bize mail atmaktan ya da aramaktan çekinmeyin.

+90 (216) 537 71 76
[email protected]