Forex ve Sermaye Piyasalarının global şirketi olan NoorCM ile birlikteliğimiz iki yıl önce tüm iletişim çalışmalarını üstlenmemizle başladı. NoorCM’in bir eğitim programı olan NoorCM Akademi de bu sürece dahil edilerek, bugün iki farklı koldan markanın iletişim çalışmalarını 360 olarak yürütmekteyiz.

NoorCM İle İlk Adım

Marka ile iletişimine başlamadan önce NoorCM’in yüzünü tazelemek adına mevcut logoyu koruyarak oluşturmuş olduğumuz kurumsal kimlik disiplini ile iletişim sürecine başlamış olduk.

Artık
İletişime
Başlayabiliriz

NoorCM’in marka bilinirliğini artırmak ve bünyelerinde yer alan NoorCM Akademiyi daha efektif hale getirmek için başından beri kazanmayı öğretiyoruz konsepti ile online mecralarda startı verdik.NoorCM’in fuar ve etkinlik organizasyonlardaki katılımını güçlendirmek ve marka duruşunu sergilemek adına çizgi altında çizgimizi aştık.

BASILI İŞLERDE CREATURK

NoorCM’in fuar ve etkinlik organizasyonlardaki katılımını güçlendirmek ve marka duruşunu sergilemek adına markaya özgü tasarımlar gerçekleştirdik.

SOSYAL MEDYADA SOSYALLEŞTİK

NoorCM’in tüm sosyal mecralardaki iletişimini üstlenerek
sosyal medya yönetimlerini gerçekleştirdik.

WEB’de YENİLENME ZAMANI

NoorCM’in, mevcut sitesi iletişim ile başlayan süreçte hantal kalırken, yürütülen kampanyalarda kullanıcı ziyaretleri lead’e dönüştürülecek bir alt yapı çalışmasıyla WEB’de markanın yüzü yenilendik.

MEDYA PLANLAMA VE SATIN ALMA

NoorCM’in sadece iletişim ayağında değil tüm medya planlama ve satın alma çalışmalarını biz üstlendik. TV kampanyalarından Google kampanyalarına kadar her şey sistemli bir şekilde bizim tarafımızdan yönetiliyor. TV’de başlayan kampanya aynı gün basın, radyo, outdoor, sosyal medya ve dijital mecralarda yerini alıyor. 

TANIŞALIM

Creaturk dünyasını daha yakından tanımak için lütfen diger işlerimize de bakın. Eğer aklınıza takılan bir soru olursa bize mail atmaktan ya da aramaktan çekinmeyin.

+90 (216) 537 71 76
[email protected]